Black Stars-Golem 3:2 (22.10.2006)

V dnešním utkání jsme sice narazili na silný tým Golem, ale konečně jsme vydřeli tři body a protrhli naši černou sérii.
Ze začátku nechtěl nikdo riskovat a čekalo se na první gól, který by mohl hru trochu rozpumpovat, ale ani v desátém kole jsme to nebyli my, byť jsme k tomu měli velmi blízko po samostatném nájezdu Holečka zakončeném střelou do pravé tyče. První se trefil Sláva Částka, když si narazil se spoluhráčem, dobře naběhl a placírkou k tyči skóroval-0:1. Nepoložili jsme se, začali jsme Golem přehrávat a dočkali se zaslouženého vyrovnání. F.Hladík se obtočil kolem dvou hráčů u lajny, zatáhl balon do středu hřiště, přihrál volnému Kondrovi, který nekompromisně zavěsil-1:1. Ale to nebylo vše! Minutu před koncem první půle prudkou ranou skóroval opět po přihrávce F.Hladíka Holeček a strhl vedení na naši stranu-1:2! Do druhého dějství jsme nastoupili s jasnou taktikou: hrát zodpovědně odzadu. Taktické plány jsme plnili na jedničku, i když občas tuhla krev v žilách při Tylových kličkách v bráně:-). Uklidňujícího gólu na 3:1 jsme se dočkali po individuální akci F.Hladíka, který po sérii kliček narval balon pod břevno! Přesto jsme soupeře prakticky k ničemu nepouštěli a vedení v poklidu hlídali a mohli i navýšit, ale šance jsme nevyužili. Osm minut před koncem zahrával Golem roh, na který naběhl nejlépe Sláva Částka a opět se trefil přízemní střelou k tyči-2:3. Do zámku nás zatlačil soupeř až v závěrečné power-play, kterou jsme ustáli a zaslouženě vyhráli 3:2! Všichni jsme dnes podali velmi kvalitní výkon, ale vyzdvihnout si zaslouží zejména obránce Tyl zaskakující v bráně, Radim Kondr a Filip Hladík, který měl výrazně namočené prsty ve všech našich gólech. Za výraznou zmínku na závěr stojí návrat kapitána Petra Morávka na zelené trávníky!
Black Stars-Golem 3:2
Branky: Kondr, Holeček, F.Hladík
Žlutá karta: Holeček
Sestava: Tyl – Spěšný, Kondr, Malík – J.Hladík – P.Morávek, F.Hladík, Holeček

[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]