Black Stars-Blasters 3:4 (11.11.2006)

V zápase plném chyb (nejen hráčů) jsme nedokázali zužitkovat šance a prohráli 3:4.
Od prvních minut jsme byli lepším týmem a zaslouženě se dočkali vedení. Holeček rozehrál rohový kop, na který nabíhali hráči Black Stars tak vynikajícně, že obránce Blasters pochopil co bude následovat a míč si do brány uklidil radši sám-1:0. Poté několik dobrých šancí spálil Holeček a přišel trest. Soupeř se dostal do přečíslení tři na dva, dobře si narazil a útočník tváří v tvář Fejfarovi nezpanikařil a střelou po zemi k tyči srovnal-1:1. Nedlouho poté napřáhl těsně za půlkou Kondr a parádní dělovkou vymetl levý horní růžek soupeřovy brány-2:1! Brankář se za míčem jen smutně podíval… V těchto fázích zápasu jsme byli na koni a šance přicházely jak na běžícím páse. Bohužel jsme nevytěžili ani jednu jedinou, často přicházely zbytečné kličky navíc místo střely v podání F.Hladíka. Po přihrávce Tučka střílel starší Hladík ve skluzu do tyče. Dvě minuty před koncem půle šli nesmyslně střídat oba útočníci Holeček s Tučkem ve chvíli, kdy soupeř rozehrával aut. Naši chybu nemilosrdně potrestal-2:2. Jakoby to na nás zanechalo následky, protože do druhé půle jsme vstoupili dost pasivně a nechali hrát Blasters. Po střetu J.Hladíka s blasterským útočníkem udělal rozhodčí hned dvě chyby: 1) čistý souboj posoudil jako faul J.Hladíka a za 2) když už to pískl, tak to bylo ve vápně, ale (zaplať Pán Bůh) kopal se jen přímý kop, který soupeř poslal do tyče. O chvíli později ale penalta přišla po faulu Švásty a soupeř nabídnutou příležitostí nepohrdl-2:3. Poté protivník jasně zahrál rukou, což rozhodčí přehlédl a z úst více hráčů zaznělo něco o pánském přirození. Sudí přerušil hru, zavolal si k sobě Holečka a k údivu všech vytasil červenou kartu. Po pár vteřinách soupeř dobře zakombinoval a následovala střela pod břevno-2:4. V závěru jsme soupeře zatlačili, F.Hladík šel z úhlu sám, ale napálil gólmana. Branku vsítil až o něco později, když mu Tuček naservíroval balon před prázdnou bránu-3:4, ale víc jsme toho již nestihli a o gól prohráli.
Black Stars-Blasters 3:4
Branky: Holeček, Kondr, F.Hladík
Žlutá karta: ---
Červená karta: Holeček
Sestava: Fejfar – Kondr, J.Hladík, Švásta – Holeček, F.Hladík, Tuček

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]