Black Stars-Berka 2:5 (17.11.2006)

Po dvou zápasech v nafukovací hale jsme se ve sváteční den navrátili na Sever, ale k bodům to opět nevedlo.
Předchozí zápasy v nafukovací hale zmátly našeho dnešního soupeře, jenž dorazil s malým zpožděním právě “zkratkou“ přes Stěžery. Berka se sice honosí pozicí vedoucího týmu tabulky, ale na hřišti to tak rozhodně nevypadalo. Po oboustranně opatrném úvodu zápasu následovala klička Tučka zakončená střelou, kterou by asi mnoho brankářů nepustilo za svá záda, ale štěstí nám v tuto chvíli přálo-1:0! Berka přecházela do útoku rychlými narážečkami zakončovanými ranami z dálky, které dobrými zákroky mařil Fejfar. Své brejky jsme nedokázali zužitkovat, a tak přišel trest. Soupeř zahrál rohový kop, po kterém vznikly v našem vápně neskutečné zmatky zakončené střelou soupeře vsedě do brány-1:1. Zkoušeli jsme u rozhodčího argumentovat tím, že to byl skluz, ale bez úspěchu. Rozhodčí se vyznamenával ve druhé půli, kdy se mu hra vymkla z rukou a na hřišti se objevovaly nadávky a dost tvrdé zákroky. Nutno dodati, že si to způsobil sám svými nesmyslnými verdikty. Nejvíce pobavil všechny přítomné, když po neodpískaném faulu reagoval na následné protesty slovy: „Já vyznávám anglický způsob pískání.“ Mezitím na hřišti soupeř dokonal obrat střelou z úhlu na vzdálenější tyč-1:2. Do soupeře jsme se pořádně obuli a dočkali se vyrovnání, když se opět prosadil Tuček střelou zprava na vzdálenější tyč-2:2! Šest minut před koncem soupeř rozehrál aut na svého útočníka, který se obtočil kolem J.Hladíka a levačkou vymetl šibenici-2:3. Na závěr jsme zkusili power-play, ale po špatně rozehraném autu brankář soupeře vstřelil gól z výkopu-2:4. Víceméně jsme rezignovali a inkasovali ještě jednou, takže jsme prohráli nakonec trochu krutě 2:5.
Black Stars-Berka 2:5
Branky: Tuček 2
Žluté karty: Tuček, Fejfar
Sestava: Fejfar – Tyl, Kondr, J.Hladík, Spěšný – Holeček, Tuček, F.Hladík, Říha, Švásta