Black Stars-Údolí 91 4:3 (6.4.2008)

V dnešním utkání jsme sice byli lepší, ale sami si utkání zkomplikovali a ke třem bodům doslova doklopýtali.
Údolí 91 mělo před zápasem stejně bodů jako my, první společné měření sil dopadlo na podzim jasně v náš prospěch 5:0... I tentokrát byl vstup do zápasu famózní, když ve druhé minutě našel Buchal zcela osamoceného Hovorku, který nezaváhal-1:0! Následoval kolotoč šancí, spalovačem dne by se dal směle označit Lukáš Vachata, jemuž dnes štěstíčko zkrátka nepřálo. Při jednom jeho průniku postupoval sám na brankáře, byl faulován, ale rozhodčí vytáhl milosrdně jen žlutou kartu. O chvíli později našel právě Vachata před prázdnou Hovorku a bylo to již 2:0! Tímto výsledkem skončil úvodní poločas, pár soupeřových střel zdálky bezpečně kryl novic v brance Black Stars Tomáš Janča. Ve druhém dějství pokračoval festival zahozených šancí, a tak přišel trest. Údolí rychle rozehrálo přímý volný kop a J.Hladík se nevrátil se svým hráčem-1:2. Přestože jsme vedli, hra se nepochopitelně otevřela. Paradoxně přišlo vyrovnání až ve chvíli, kdy se borci v oranžovém vzadu opět uklidnili. Soupeř obešel Tyla a střela o zadní tyč zaplula do sítě-2:2. Náš dosavadní nejlepší střelec F.Hladík konečně ožil a po pěkné individuální akci zamířil přesně a vrátil nás do vedení-3:2! Náskok mohl navýšit Vachata, ale jeho rána z přímáku jen rozezvučela tyčku. Bohužel se vedení opět nepodařilo udržet, i když Údolí ke gólu přišlo jako slepý k houslím. Útočníkovi se odrazil míč od dvou bránících černých hvězd přímo k noze, rána z první mířila sice vedle, ale na zadní trefila spoluhráče do kolen a následně do branky-3:3. Poslední slovo měl však Hladík starší, jehož přízemní jedovka rozhodla o sice těsném, ale zaslouženém vítězství 4:3!
Black Stars-Údolí 91 4:3
Branky: Hovorka 2, F.Hladík 2
Žlutá karta: Buchal
Sestava: Janča - Tyl, J.Hladík, Buchal - Hovorka, F.Hladík, Vachata