Black Stars-U Dvora 4:9 (24.5.2008)

Oba celky hrály dnes již druhý zápas, bohužel jsme prohráli opět o pět branek.
Na začátku jsme měli více ze hry, ale po ztrátě balonu a následném přečíslení se míč zatřepotal v naší síti-0:1. Naprosto nepochopitelně jsme inkasovali i podruhé my-0:2. Rád bych zde zdůraznil, že jsme po celý zápas měli více šancí, ale koncovka nás neskutečně zrazovala. Obzvlášť útočník Hovorka neměl vskutku svůj den, například přihrávku od F.Hladíka před prázdnou poslal z první jen do boční sítě. Prohra s týmem U Dvora mrzí o to více, že někteří jejich hráči mnoho rozumu nepobrali. Kdykoli jim někdo udělal kličku, následoval nechutný faul rukama nohama vždy s cílem poslat nás k zemi. Po jednom takovém zákroku skončilo utkání pro Martina Tyla, který dokonce ještě dostal žlutou kartu za nadávky na dotyčného "fotbalistu". Přeci jen se podařilo snížit, když J.Hladík na zadní levačkou zužitkoval přihrávku od svého bratra-1:2! Po dalších dvou trefách soupeře snížil pohledným způsobem Buchal, jenž se uvolnil ve středu pole a křížnou ranou skóroval-2:4! Do poločasu padla ještě jedna branka, přímý kop soupeře nepochopitelně prošel zdí-2:5. Hned zkraje druhé půle útočník udělal kličku Jančovi a do prázdné se nemýlil-2:6. Když Buchal tvrdou ranou snížil na 3:6 a do konce zbývalo moře času, tak na Hovorkova hecovací slova, že to otočíme, reagoval arogantní soupeř pro mě nepochopitelně posměšky. Ovšem po rohu J.Hladíka se trefil Malík na 4:6 a U Dvora, o sobě tvrdící, že jsou fotbalisti, začali přihrávat brankáři a zdržovat, co to jen dalo. V těchto fázích zápasu se nejvíce projevilo naše spalování, v samotném závěru žel Bohu i únava a konečný výsledek 4:9 nevypadá dvakrát příjemně.
Black Stars-U Dvora 4:9
Branky: Buchal 2, J.Hladík, Malík