Black Stars-Snakes "B" 3:8 (24.5.2008)

Po vyrovnané první půli dnes rozhodl o přesvědčivém vítězství Snakeů zhruba pětiminutový výpadek z druhého dějství.
I přes úvodní rady o tom, že s tímto soupeřem nesmíme brzy inkasovat, jsme prohrávali po ztrátě balonu vepředu a následném přečíslení-0:1. Vyrovnávací trefu obstaral J.Hladík, jenž na dlouhou nohu protlačil míč za brankářova záda-1:1! Skóre se dokonce otáčelo po úniku Buchala, který zakončil prudce pod břevno-2:1! Bohužel jsme vedení dlouho neudrželi, neboť soupeřovu střelu mimo dopravil do sítě jeho spoluhráč-2:2. Do vedení nás vrátil Martin Tyl, když vystihl rozehrávku a gólmanův výjezd krutě ztrestal přesným pokusem přes celé hřiště-3:2! Snakes "B" opět srovnali krok a poločasové skóre tak bylo 3:3. Po pár minutách následujícího dějství přišel výpadek, soupeř si nahrával a prováděl na hřišti, co chtěl. Jeho náskok narostl na 6:3 a dvě branky ještě přidal v samotném závěru.
Black Stars-Snakes "B" 3:8
Branky: J.Hladík, Buchal, Tyl