Black Stars-IFK Tagrid 2:1 (9.9.2007)

Black Stars dnes na Tylovi zvítězili 2:1, čímž prodloužili sérii neporazitelnosti na tři zápasy a posunuli se na průběžnou druhou příčku ligové tabulky.
Počet střídajících hráčů se oproti prvním dvěma kláním zvýšil na jednoho, což určitě bylo znát. Ve vyrovnaném střetnutí chyběly vážnější šance, občasné střelecké pokusy hráčů obou mužstev bez problémů likvidovali výborně chytající gólmani. Z prvního poločasu nakonec měli mnohem větší radost borci v oranžovém, protože se jim podařilo vstřelit dvě branky v závěrečné pětiminutovce. Nejprve F.Hladík vypíchl míč obránci Tagridu, brankář byl sice u míče první, ale svým odkopem trefil F.Hladíka do hrudi a pro útočníka Black Stars již nebyl problém dopravit balon do prázdné brány-1:0! Ke druhé trefě došlo po závaru před brankou, střelu J.Hladíka zblokoval soupeř jen k Lukáškovi, jenž zcela nekrytý z úhlu skóroval přízemní střelou-2:0! Druhý poločas jsme bezpečně bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Místo dalšího gólu v síti Tagridu přišla však dvě minuty před koncem kontaktní branka, ke které přišel soupeř jako slepý k houslím. F.Hladíkem zblokovaná střela z dálky se odrazila k útočníkovi, který snížil střelou pod padajícím Tylem-2:1. Závěr zápasu jsme odehráli na soupeřově polovině, a tak jsme se mohli radovat ze třech získaných bodů.
Black Stars-IFK Tagrid 2:1
Branky: F.Hladík, Lukášek