Black Stars-Hespro "B" 4:4 (2.9.2007)

Ačkoli Black Stars dnes skoro celý zápas vedli, odnesli si nakonec jen bod za remízu 4:4.
Před utkáním se opakovala situace ze včerejška. Tentokráte kvůli horečce nebyl k dispozici Jirka Spěšný, takže nastoupila stejná sestava jako proti Údolí. Jedinou, ale zato pořádnou, hrozbou byl pro náš celek Veis, hrající nižší rakouskou soutěž. Do vedení jsme se dostali poměrně rychle, když si na F.Hladíkem zahrávaný aut naběhl jeho mladší bratr a uklidil balon k bližší tyči-1:0! K vyrovnání došlo poté, co se k odraženému míči dostal útočník soupeře, udělal kličku J.Hladíkovi na vápně a prostřelil Tyla-1:1. Nadějnou pozici měl F.Hladík, po jehož přímém kopu z blízké vzdálenosti došlo k závaru, tvrdou ránu Holečka ještě brankář vyrazil, ale na dorážku J.Hladíka byl již krátký-2:1! Pojistku přidal ještě do poločasu Holeček, jenž po přihrávce od F.Hladíka skóroval z úhlu-3:1! Toto vedení jsme mohli ještě pojistit na začátku půle druhé, ale J.Hladík si po sólu přes celé hřiště vylámal zuby na brankáři Hespra. Ke snížení došlo po špatném obsazení soupeře-2:3. Odpověď však přišla záhy. Krátce po rozehrávce doputoval míč po ose F.Hladík-Holeček až ke zcela volnému Foralovi, který na zadní tyči rozvlnil síť střelou pod břevno-4:2! Šance jsme měli i nadále, zřejmě největší zahodil J.Hladík po autu svého bratra, míč ze vzduchu totiž poslal jen nad odkrytou bránu. Osm minut před koncem jsme využili time-out k načerpání sil, ale vstup do utkání po něm byl velmi nešťastný, neboť hráč Hespra střelou prakticky z nulového úhlu vsítil branku o vzdálenější tyč-4:3. Za tohoto stavu se bohužel neujala příležitost F.Hladíka, jehož střelecký pokus zastavil gólman s velkým štěstím. Dle výrazu jeho tváře se dá usuzovat, že sám neví, jak k tomu zákroku vlastně přišel. V závěru se po sérii přihrávek Hespro dostalo do zakončení a útočník soupeře se bohužel v zakončení nemýlil-4:4. Před zápasem by asi každý z nás remízu bral všemi deseti, ale vzhledem k průběhu utkání vládne menší zklamání...
Black Stars-Hespro "B" 4:4
Branky: J.Hladík 2, Holeček, Foral