Black Stars-Golem 1:0 (28.10.2007)

Po celý zápas jsme byli lepším týmem a získali zaslouženě tři body.
Největší hrozbou v dresu Golemu pro nás býval Sláva Částka, ale naštěstí již hraje jinde a dnes vykonával jen funkci sudího. Soupeř měl za celý první poločas jen jedinou pořádnou šanci, střele po rohu však chyběla přesnost. Na druhé straně nás se štěstím vychytával gólman Golemu. Připadalo mi, jako by ani žádné extra zákroky nepředváděl, ale balon se od něj vždy nějakým způsobem odrazil. Pronikajícího Vachatu si přidržel obránce a jelikož šel Lukáš sám na bránu, následovala červená karta. Z dvouminutové přesilovky však vyplynuly jen dvě střely Forala. Velkou příležitost ke skórování měl Vachata, ale z úhlu míč za brankářova záda neprotlačil. Do druhé půle jsme chtěli hrát stále stejnou hru s tím, že branka přeci přijít musí. Už se zdálo, že přichází, ale F.Hladík svůj nájezd nezakončil gólovou střelou. Chuť si spravil o něco později, kdy se po krásné narážečce s Vachatou dostal do vápna a uklidil míč ke vzdálenější tyči-1:0! Zápas jsme nadále kontrolovali a soupeře takřka do ničeho nepouštěli. Jednu ze svých nejsilnějších zbraní opět předváděl Martin Tyl. Jednalo se o jeho perfektní čtení hry a výběhy, kterými mařil rodící se příležitosti Golemu. Do konce zápasu mohlo skóre i narůst, ale neujaly se ani rohové kopy, auty, střela Vachaty těsně mimo či prudká rána J.Hladíka, kterou brankář vyrazil koleny, a tak utkání skončilo nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.
Black Stars-Golem 1:0
Branka: F.Hladík