Black Stars-Blasters 2:6 (15.9.2007)

Po velmi špatném výkonu si hráči Black Stars odnesli jen vysokou prohru.
Konečně jsme se sešli v dobrém počtu (dva hráči na střídání), ale paradoxně to pro nás byl obrovský problém. Jediným klasickým útočníkem byl dnes Martin Holeček, ostatní jsme se nedokázali pořádně rozhodnout, kdo k němu, takže na hřišti panoval z naší strany neuvěřitelný guláš a soupeř se velmi snadno dostával do přečíslení a brankových příležitostí. Dalo by se říci, že byli všichni všude a zároveň nikdo nikde. Za zmínku z první půle (1:4) stojí snad jen akce předcházející brance na 1:1, kdy perfektní narážečkou vyšachovali soupeře Švásta s Foralem a prvý jmenovaný uklidil míč k tyči. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, ale Blasters si svůj náskok dobře hlídali. Do ofenzivních výletů se pouštěl brankář Tyl, čehož využil gólman soupeře, jenž nasměroval svůj výkop přes celé hřiště do opuštěné klece-1:5. Dále jsme se dostávali do ojedinělých šancí, ale všechny končily střelami do brankáře. Utkání se spíše už jen dohrávalo a oba celky si ještě připsaly po gólu. Opticky výsledek upravil půl minuty před koncem J.Hladík-2:6.
Black Stars-Blasters 2:6
Branky: Švásta, J.Hladík