Black Stars-Morava "B" 0:3 (30.4.2006)

Dnes jsme sehráli velice kvalitní zápas se silným soupeřem, který mohl skončit jakýmkoliv výsledkem. Z tohoto pohledu je pro nás konečné skóre poněkud kruté.
Za Moravu nastoupilo několik velice kvalitních fotbalistů, díky čemuž jsme se v podstatě celý první poločas bránili. Ovšem do vyložených šancí jsme je nepouštěli a střely z dálky pochytal Bittner. Naopak měli jsme několik dobrých šancí z brejků. Holý dokonce postupoval od půlky zcela sám na branku hostí, ale svou šanci po hříchu zahodil, když jeho střelu brankář vyrazil na roh. Další příležitost si vypracoval F.Hladík, který se pěkně uvolnil, ale zblízka už trefil jen brankáře. Další možnost měl Říha, který rafinovaně obešel i brankáře, ale jeho střelu zastavil obránce stojící na čáře. Přesto poločasový výsledek 0:0 byl spíše výhodou pro nás, neboť jsme byli pod neustálým tlakem. Ve druhé půlce se projevilo, že soupeř měl jen jednoho hráče na střídání, takže neudržel nasazené tempo, a začali jsme ho přehrávat. Nejprve si Holeček narazil s F.Hladíkem, ale jeho střelu brankář vyrazil. Pak málem potrestal zaváhání gólmana Holý, ale byl z toho jen další roh. Pak F.Hladík obešel dva hráče na pravé straně a předložil doleva ideální přihrávku nabíhajícímu Holečkovi, který však nedal. A tak se potvrdilo staré známé pravidlo "nedáš dostaneš", když deset minut před koncem obešel útočník Holého, který ho stíhal s metrovou ztrátou, útočníkovu střelu Bittner vyrazil, ale právě stíhající Holý ji nešťastně poslal do vlastní sítě - 0:1. Pak měli dobré šance Tyl a Švásta, ale nedali je, tak jsme zkusili power play, přičemž na posledního šel Martin Tyl, ale po chvilce předvedl fatální hrubku Holý, který chtěl patičkou dozadu najít Tyla, který mu mezitím nabíhal po pravé straně, pro soupeře nebylo problémem prázdnou branku trefit - 0:2. Pak jsme mohli ještě skórovat po spolupráci bratří Hladíků, ale mladší z nich těsně přestřelil. Z brejku jsme pak navíc inkasovali po třetí, když útočník při akci 3 na 2 obešel F.Hladíka a skóroval. Škoda, měli jsme dát první gól...
Black Stars-Morava "B" 0:3