Black Stars-Larvy 3:4 (25.6.2006)

autor:Jakub Hladík (ode dneška píšu reportáže já:-))
V posledním kole této sezóny se nám příliš nedařilo a prohráli jsme s týmem Larvy, který hrál o bytí a nebytí v okresním přeboru.
Pekelně horké počasí zavinilo, že se ze začátku hrálo ve vlažnějším tempu. Po úvodním oťukávání letěl dlouhý pas před naši bránu, tam soupeř vyhrál osobní souboj s Foralem, dostal se do zakončení a poslal svůj tým do vedení-0:1. Po tomto gólu se tempo hry zvedlo a začaly se objevovat šance na obou stranách. Většinou ale akce obou týmů končily špatnou koncovkou. Poté výborně zapresoval na polovině soupeře F.Hladík a mladý gólman v brance soupeře poslal svou rozehrávku přímo na jeho nohu. F.Hladík si přehodil míč na pravačku a po zemi ke vzdálenější tyči vyrovnal-1:1. O chvilku později F.Hladík našel před bránou úplně volného Říhu, ale obětavým zákrokem ho brankář vychytal. Míč ho ale trefil tak nešikovně, že zůstal ležet otřesen na zemi. F.Hladík mohl pokračovat ve slibně rozjeté akci, ale sportovně zakopl míč do autu. I soupeř vystrkoval růžky a po našich častých ztrátách míče na jejich polovině se dostávali do přečíslení. Jejich snahy mařil buď skvělými zákroky Bittner nebo špatná zakončení. Ještě do poločasu se ale Larvám podařilo strhnout vedení na svou stranu. To když Holý s Lukáškem presovali jednoho hráče, ten posunul míč na svého volného kolegu, který z úhlu našel skulinku mezi Bittnerem a tyčí-1:2. Druhý poločas jsme zahájili obrovskou šancí Filipa Hladíka, který šel z úhlu sám na bránu. Nejen, že branku nedal, ale ještě ho při střele píchlo ve stehenním svalu a tak za pláče fanynek odkulhal s bolestivou grimasou ze hřiště. O charakteru zranění jeho čtyřhlavého stehenního svalu se dozvíme v nejbližších dnech, doufejme, že je „jen“ natažený. I přes tuto nepříjemnou událost jsme se snažili o vyrovnání, ale místo rozvlnění sítě soupeře a oslavných chorálů našich fanoušků udeřilo na druhé straně. J.Hladík přihrál Tylovi, ten však ztratil balon a útočník soupeře překonal Bittnera-1:3. V následujících minutách bylo k vidění spoustu nepřesností na obou stranách, přesto ještě pár gólů padlo. Po jednom z našich rohů soupeř zfauloval ve vápně Tyla kosou jak od prvorepublikového zemědělce, ale rozhodčí nepochopitelně nařídil pouze přímý kop. Míč si postavil J.Hladík a vymetl pravou šibenici soupeřovy svatyně-2:3. Ucítili jsme šanci na vyrovnání, a tak jsme otevřeli hru, ale po chybě Lukáška, který nepokryl soupeře, se Larvy dostaly opět do dvoubrankového vedení-2:4. Po pěkné akci Holý-Tyl-Říha posledně jmenovaný střelou pod padajícím brankářem opět snížil-3:4. Více než tento gól jsme však v závěru zápasu nevytěžili, a tak jsme odešli z posledního zápasu poraženi 3:4.
Black Stars-Larvy 3:4
Branky: F.Hladík, J.Hladík, Říha
Žlutá karta: ---
Sestava: Bittner – Tyl, Foral, J.Hladík – Holý, F.Hladík, Lukášek, Říha

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]