Black Stars-Katastrofa RK 1:1 (10.6.2006)

V dnešním zápase nás čekal nepříjemný soupeř z Rychnova, navíc nám na poslední chvíli ze sestavy vypadla řada hráčů, takže jsme měli jen jednoho na střídání.
Přesto jsme odehráli kvalitní zápas s řadou šancí, které jsme ovšem neproměňovali. Nejprve se dobře uvolnil Holeček, ale z pravé strany branku minul. Pak F.Hladík po výhozu Bittnera patičkou ze vzduchu dobře našel Tučka, jenž svou ranou minul pravou tyč jen těsně. Poločas tak skončil bez branek. Do druhé půle jsme vlítli jako hladoví supi, ale nic jsme nedali, nejprve vybojoval F.Hladík míč pro Holečka, který ale trefil jen brankáře, pak se dokonce řítila na branku dvojice Holý – F.Hladík, ale brankář jim šanci zmařil pouze za cenu toho, že chytil míč rukou mimo pokutové území, za což dostal nepochopitelně jen žlutou kartu. Následný přímý kop pak Tuček do branky neprotlačil. A tak udeřilo na druhé straně, do té doby dobře hrající Tuček udělal chybu v rozehrávce a po rychlé akci Katastrofa dala branku – 0:1. Tuček svou chybu odčinil chvíli před koncem, kdy si stáhl míč ze vzduchu, posunul si ho doleva a takovým plácnutím placírkou pokořil gólmana – 1:1. Vzhledem k vývoji zápasu bod bereme, ale celkově vzhledem k zahozeným šancím nás může spíše mrzet.
Black Stars-Katastrofa RK 1:1
Branka: Tuček