Black Stars-Frantic "B" 0:8 (15.4.2006)

Dnešní zápas vstoupí černým písmem do kroniky klubu. Vzhledem k tomu, že se sešlo několik faktorů, jsme dnes utrpěli jednu z nejvyšších porážek, co kdy pamatuju. Tím základním ovšem byl velice slabý výkon všech hráčů.
Jediným pozitivem je tak příchod nové mladé posily do zadních řad, Davida Forala, který asi už zažil příjemnější debuty, paradoxně ovšem on byl jedním z mála, který se za svůj výkon stydět nemusí. Jeho příchodem jsme navíc Švástu vysunuli do útoku, ovšem jen na první poločas, ve kterém se podepsal pod dva góly. Další nevýhodou bylo, že zachraňující se rezerva Franticu výrazně posílila, a to zejmény vpředu, kde měli jejich útočníci neskutečnou produktivitu. Poločas byl 0:3, když třikrát naši útočníci nepohlídali náběh soupeře, jednou Holeček, dvakrát Švásta, ovšem nutno dodat, že jsme prakicky vůbec nevystřelili na branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili se značným odhodláním, které ovšem po pěti minutách opadlo jako voda na Chrudimce, to když jsme dvakrát inkasovali. To už se těžko dalo pomýšlet na dobrý výsledek, zvlášť když soupeři vyšlo vše, nač šáhl, znejistěl i jinak vynikající Bittner, i zkušení naši obránci byli dnes průchozí a i to minimun šancí, které jsme si vypracovali naši útočníci spolehlivě pálili. F.Hladík vymyslel dvě přihrávky, jednu na Forala, druhou na Říhu, obě střely skončily na břevně, na druhé straně byly odpovědí dva góly o břevno. Tak to bývá, když se nedaří, tak nic, a kalich hořkosti jsme si tak vypili až do dna - 0:8.
Black Stars – Frantic "B" 0:8