Black Stars-Blasters 1:1 (29.4.2006)

V dnešním zápase tým Black Stars ztratil dva body. Za druhý poločas si však soupeř remízu zasloužil.
Blasters jsme dnes v prvním poločase lehce přehrávali, ale dali jsme jen jeden gól. F.Hladík hned na začátku lehce obešel svého strážce, ale jeho střela šla těsně vedle tyče. Pak nebezpečně vystřelil Tuček, ale ani jeho střela si cestu mezi tři tyče nenašla. Až pak F.Hladík obešel na vápně obránce soupeře a levačkou poslal míč podél vyběhnuvšího gólmana do sítě- 1:0. Na druhou stranu Blasters se prezentovali jako dobře organizovaný tým malé kopané, jejich hráči měli větší věkový průměr než naši, ale vzorně si měnili místa během narážeček, což nám činilo značné potíže. Po pravdě takové herní mechanismy my ve své hře postrádáme. Projevilo se to hlavně ve druhé polovině, kdy soupeř vyrovnal, chyba nastala už u navrátilce Tučka, který nešťastně ztratil míč na pravé lajně vlastní poloviny hřiště a série zdařilých rychlých přihrávek v podání soupeře - 1:1. ve druhé půlce jsme se prosazovali méně a nepomohli nám ani standardní situace, které spolehlivě pálil Tuček, jsme asi jediný tým ve střední Evropě, u kterého kope všechny standardky nejméně technicky obdařený hráč mužstva. Blasters tak remízu v poklidu ubránili.
Black Stars – Blasters 1:1
Branky: F.Hladík