Black Stars-Larvy 2:1 (9.4.2006)

V dnešmím dohrávaném zápase z podzimu zdolali hráči Black Stars houževnaté Larvy 2:1.
Soupeř se prezentoval dobře organizovanou hrou s náběhy obránců, což místy našim vracejícím se útočníkům dělalo problémy, zvlášť když jich nebylo mnoho. Od začátku nás však držel vynikající gólman Bittner, poté co chytil dvě střely, navíc skvěle vyhodil na F.Hladíka, který ze vzduchu levačkou připravil míč pro Holečka, jenž rovněž levačkou propálil vše, co mu stálo v cestě a střelou mezi nohy potupil brankáře hostí - 1:0. Skórovali jsme tak hned z první šance a mohli se v klidu stáhnout na půlku. Larvy si dovedli nějaké příležitosti vytvořit, ale pokud se dostali až k finální střele, byl tam Bittner. I my jsme mohli zvýšit, nejprve mohl Holeček skórovat po totožné kombinaci jako při prvním gólu, ale brankář jeho střelu vytáhl na roh. F.Hladík, který se uvolnil přes svého strážce levačkou minul a skvěle sehraný roh v podání Říha - J.Hladík skončil těsně nad. Do poločasu jsme tak šli s těsným vedením, ve druhé půli jsme se hned v úvodu dostali pod mírný tlak, který vyvrcholil pokutovým kopem soupeře, když Tyl stáhl hráče před prázdnou brankou, penaltu ovšem Bittner zlikvidoval. A tak mohlo udeřit na druhé straně, kde se po několika zdařilých kombinací dostali do šancí Říha, respektive Tyl, ale jejich střely v brance neskončily. Až Bittner dalším dobrým výhozem našel Holečka, který si skvěle zpracoval a podél gólmana poslal míč do sítě - 2:0. Larvám se podařilo snížit až tři minuty před koncem, když se k nim odrazil míč před brankou a z pravé strany přece jen překonali zdánlivě neprůstřelného Bittnera - 2:1. Na závěr pak při power play zatlačily náš tým, což vyvrcholilo tyčkou naší svatyně. V bojovném utkání, hrajícím se na hřišti J.K.Tyla, jsme tak nakonec odešli jako vítězové.
Black Stars – Larvy 2:1
Branky: Holeček 2