Black Stars-Golem 0:10 (30.10.2005)

Hráči Black Stars dnes opravdu neměli svůj den a po tragickém výkonu si odnesli debakl 0:10.
V 11:00 mělo utkání začít, ale na hřišti se rozkopávala jen čtveřice hráčů z týmu Black Stars - Bittner, P.Morávek, J.Hladík a Říha. Do hry tedy musel zasáhnout i Ježek, který se svým startem vůbec nepočítal (neměl s sebou ani ortézu). Asi po pěti minutách se teprve objevil pan Tuček s výmluvou, že si celou dobu myslel, že se hraje od jedný, ale na poslední chvíli zjistil svůj omyl. Po něm ještě přispěchal Malík, který se těsně před začátkem ozval, že nestíhá a dorazí s malým zpožděním. Ze začátku jsme bránili od půlky a hráli zodpovědně. Proto se soupeř dostával jen ke střelám z dálky, kterým buď chyběla přesnost nebo razance. Stále však měli míč na kopačkách hráči Golemu, my jsme hrozili z ojedinělých brejků, ale ty končily jen náznaky větších šancí. Po pár minutách hry se Golem dobrou narážečkou dostal přes náš obranný val a z úhlu se trefil ke vzdálenější tyči. Než jsme se stihli vzpamatovat, už se naše síť třepetala podruhé a jakákoli taktika vzala za své. Zbytek poločasu jsme se po hřišti pohybovali jako mátohy a neustále se ocitali naši obránci v útoku a útočníci v obraně. Do kabin se tedy šlo za stavu 6:0 pro Golem. Druhý poločas jsme chtěli odmakat a dohrát utkání se ctí, ale za stavu 0:6 se hraje těžko. Do pár slibných střeleckých příležitostí se dostal Říha, ale bohužel pálil nepřesně. Říha druhé dějství hry opravdu odjezdil (bohužel byl asi jediný). V obrovské šanci se ocitl Malík, kterého našel dobře rozehraným přímákem Morávek, ale Malík na vápně promáchl. Tak po našich hrubých individuálních chybách soupeř skóroval ještě čtyřikrát a zakulatil skóre na 10:0. Je tedy na místě otázka, kde byli Holeček, Tyl, Švásta, Vinš, kteří se vůbec neomluvili!?
Black Stars-Golem 0:10